Hakkımızda

Hakkımızda

2021 yılında Ufuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana bilim dalını %30 İngilizce eğitim ile bitirdim. Çocuk, ergen, yetişkin ve çift terapi hizmeti vermekteyim.
Bilişsel davranışçı terapi (BDT) ve aile danışmanlığı ile Takıntılar/Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Panik Atak, Fobiler, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Evlilik ve İlişki Problemleri, Boşanma Problemleri, Doğru Nefes ve Gevşeme Teknikleri, Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü ve Kriz Yönetimi alanlarında terapi sağlamaktayım.
Uyguladığım Testler: Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI), Beck Anksiyete ve Beck Depresyon Ölçeği, Kelime Çağrışım Testi, Tematik Algı Testi (TAT), Gazi-Beier Cümle Tamamlama Testi, HTP Kişilik Testi, Luisa Düss Psikanalitik Öykü Testi, Aile Uyum Ölçeği, Kuder İlgi Alanları, Envanteri, Rokeach Değer Envanteri, Metropolitan Okul Olgunluğu Envanteri, Porteus Labirent Envanteri, Peabody Resim- Kelime Envanteri, Farklılaşma Analizi Envanteri, Ego Durumları Transaksiyonel Analiz Anketi, Yaşam Pozisyonları Ölçeği, Evlilik Öncesi İlişkileri Değerlendirme Envanteri

web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim